Završetak Božićnog vremena u Brelima

U nedjelju 12. siječnja na Blagdan krštenja Kristova, u župnoj crkvi sv. Stjepana u Brelima proslavljena je sv. Misa koju je uz breljanskog župnika don Ivana Kovačevića predvodio mons. Stanko Jerčić generalni vikar Hvarske biskupije i župnik Jelse. Na svetoj Misi pjevao je župni zbor svete Cecilije iz Jelse pod vodstvom mo. Slavka Reljića.

Na završetku Božićnog liturgijskog vremena, nakon svete mise održan je koncert na kojem su nastupili breljanski župni zbor sv. Stjepana pod ravnanjem mo. Šabana Stanića, zatim limena glazba iz Baške Vode pod ravnanjem mo. Ivana Glibote Crnoga, a treći po redu nastupio je Župni zbor svete Cecilije iz Jelse pod ravnanjem mo. Slavka Reljića te solisti Darijo Belić, Juraj Zaninović i splitska operna pjevačica Branka Stanić Pleština.

Na samom završetku ovog bogatog programa prepunu crkvu oduševila je estradna umjetnica Zorica Kondža uz klavirsku pratnju supruga mo. Joška Banova.

Na kraju koncerta koji je održan na poticaj orguljaša i umjetnika Ivana Peraka te mo. Jure Šabana Stanića, voditelja župnog zbora i breljanskog župnika don Ivana Kovačevića zaslužnim za organizaciju koncerta dodijeljene su zahvalnice.

[isotope_gallery id=”5805″]

Skip to content