







Još jedan lijepi dan za DVD Brela i našu Općinu – upravo smo preuzeli novu vatrogasnu cisternu koju nam predaje Ministarstvo Gospodarstva na korištenje za sljedeće četiri godine.
Godinama ulažemo napore u ovaj program stoga veliko hvala ministru Horvatu i dobrim ljudima koji su nam pomogli da dobijemo potpuno novo vozilo u vrijednosti od 1,5 mil kn!


