U petak 22. Prosinca 2017. godine u sportskoj dvorani na Kričku Općina Brela i Turistička zajednica organizirali su druženje ususret Božiću. Uz bakalar, divljač i kuhano vino, Božićnom ugođaju koje već postaje tradicija u Brelima pridonijele su Jaslice i Hrvatske Božićne pjesme. Breljanski kuhari i prijatelji su i ove godine pokazali svoju profesionalnost i umijeće koje sa sobom donosi sve bolje okuse i mirise, kojima zamjerku nisu našli ni najpriznatiji breljanski gurmani i degustatori. Uz zahvalu kuharima predvođenima Goranom Staničićem i Hrvojem Bekavcem , predsjednikom udruge ŠKMER Željkom Nevenom Bremec, predstavnicima Lovačke udruge Brela,  svima koji su pomogli u organizaciji Božićnog druženja i svim ljudima dobre volje, Božić je čestitao breljanski načelnik Stipe Ursić.

[isotope_gallery id=”3942″]

Skip to content