[vc_row][vc_column][vc_column_text]Nakon nekoliko godina molbi i brojnih sastanka uspjeli smo isposlovati izgradnju nužno potrebne trafostanice u Gornjim Brelima. Radi se o projektu kojeg mještani čekaju gotovo 40 godina i koji će značajno poboljšati infrastrukturu naselja Škrabići. Od ponedjeljka se postavlja visokonaponski kabel duljine cca.1 km, a ubrzo nakon toga kreće i izgradnja same trafostanice. U međuvremenu pokušavamo dogovoriti i izgradnju nogostupa između naselja Subotišće-Škrabići i to upravo trasom kojom prolazi kabel. Ovom prilikom se želim zahvaliti HEP/Elektrodalmaciji Split te brojnim mještanima koji su sudjelovali u realizaciji ovog projekta.

 

Update: Pojekt je završen početkom 2022. godine.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ld_gallery images=”7687,7688,7689,7690,7691″][/vc_column][/vc_row]

Skip to content