Općina Brela i Greben Brela d.o.o. su preuzeli novo specijalizirano vozilo za prikupljanje otpada.

Vozilo je uz sufinanciranje Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost u iznosu od 40%, nabavljeno putem financijskog leasinga u trajanju od 5 godina. Greben Brela će uz pomoć  Općine Brela kroz mjesečne rate, ostatak financirati vlastitim sredstvima.

Šasija vozila je Iveco, a komunalna nadgradnja Mazzocchia zapremine 14 metara kubnih. Vozilo je uz sustav praćenja, opremljeno najnovijim elektroničkim i hidrauličkim dodacima.

U utorak 01. ožujka 2016. primopredaju vozila su izvršili načelnik Općine Brela Stipe Ursić, direktor Greben Brela d.o.o Petar Pervan, predstavnik tvrtke Benussi d.o.o, predstavnici tvrtke Alfateh d.o.o. i predstavnik talijanske tvrtke Mazzocchia.

Skip to content