Predstvaljamo nove redizajnirane službene stranice općine na kojima i dalje možete naći sve važnije informacije s područja općine kao i  brojne fotografije, popratne tekstove, razne video i audio sadržaje s breljanskom tematikom. Predstavljena je općinska uprava, gospodarstvo, kulturne i društvene djelatnosti, dostupni crkveni, školski i brojni drugi sadržaji. Moguće je čitati razne publikacije općine, crkve ili škole, pregledavati radove breljanskih umjetnika ili čitati najnovije vijesti. Prikazane su kontakt adrese i telefoni kao i linkovi na korisne stranice.

Službene stranice će se i dalje nadograđivati novim sadržajima, a njihovo uređivanje i održavanje provodi se iz Općine Brela.

Svi vaši prijedlozi za dopunu, ispravljanje grešaka ili dodatno uređenje stranica dobro su nam došli. Molimo, pošaljite ih na mail adresu urednika ili objavite svoje komentare na samoj stranici.

Skip to content