U novom 16. Broju „Kamena Života“ Lista župe Sv. Stjepana prvomučenika Brela koji izlazi već desetu godinu za redom, financira se iz dobrovoljnih priloga župljana i pred Božić besplatno dijeli u breljanskim crkvama, uredništvo i brojni suradnici su na 60 stranica prikazali niz zanimljivih tekstova pjesama i slika. U novom se broju mogu pročitati razmišljanja uz božićnu polnoćku, o jubileju Dominikanskog reda, hodočašću Austrija-Slovačka-Poljska, hodočašću u Italiju, temi interkulturalizma, Međugorju, priču bake Nede, o Vukovaru gradu heroju te radove studenata i učenika. Prikazane su standardne rubrike događanja u župi, statistički izvještaji i raspored božićnih događanja. „Kamen života“ osim u tiskanom obliku koji se besplatno dijeli u crkvama župe Brela, dostupan je i u elektronskom izdanju u Pdf obliku na web stranici Općine Brela.

KAMEN ŽIVOTA BR. 16

naslovnica-kz-br-16

 

Skip to content