U Subotu 13. svibnja svečanim presjecanjem crvene vrpce Općinski načelnik rela Stipe Ursić uz nazočnost direktora tvrtke Ribola Igora Milasa, otvorio je novi prodajni centar Supermarket Ribola koji se nalazi na Kričku ispod općinske zgrade. Na ukupnoj prodajnoj površini od 600 m2 novootvoreni supermarket nudi sve sto kupcima treba – od dnevno svjezeg voca i povrca, toplog kruha i peciva do bogatog odjela delikatese i vinoteke, prehrambenih proizvoda, kozmetike, sredstava za ciscenje i kucnih potrepstina. U sklopu trgovine otvorena je mesnica i ribarnica sa dnevno svjezom ponudom mesa i ribe, sadržaji koji su nedostajali Brelima. Objekt raspolaže prostranim parkingom sa 40 parkirnih mjesta sto trgovinu cini lako dostupnom, a kupovinu jos ugodnijom. Radno vrijeme je svaki dan od 07 do 21 sati. Važno je napomenuti da je ovom prilikom zaposleno novih 10 djelatnika na poslovima prodavača.

Povodom otvorenja, uz iznimno povoljne cijene i prigodne akcijske ponude, za prve kupce je organizirano druzenje uz glazbu, degustacije, poklone dobrodoslice i prigodna lutrijua iznenadenja.

[isotope_gallery id=”3463″]

Skip to content