SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA

OPĆINA BRELA

STOŽER CIVILNE ZAŠTITE

Brela, 25. ožujka 2022.g.

OBAVIJEST ZA GRAĐANE OPĆINE BRELA

Poštovani,

obavještavamo vas da je dana 25. ožujka na mrežnim stranicama Ravnateljstva civilne zaštite MUP-a objavljen

• Javni poziv za dostavu ponuda vlasnika stambene jedinice za stambeno zbrinjavanje raseljenih osoba iz Ukrajine u pojedinačnom smještaju.

Poveznica:

Ponuditelji stambenih jedinica mogu popunjeni obrazac „PONUDA SMJEŠTAJA ZA RASELJENE OSOBE“ predati svakog radnog dana od 8-14 sati u uredu Stožera CZ Općine Brela, na adresi Sv.Jurja 2, ili ga tu i popuniti.

U vremenu izvan navedenoga, građani se mogu obratiti na telefon Stožera CZ Općine Brela – 091 725 77 24 ili na e-mail adresu: cz.brela@gmail.com kao i za sve dodatne upite i informacije koje se tiču raseljenih osoba iz Ukrajine.

S poštovanjem.

Načelnik Stožera CZ Općine Brela