Povodom Sv. Stjepana zaštitnika Brela i  Dana Općine Brela u srijedu 03. kolovoza u 8:30 sati u dvorani Dječjeg vrtića „Anđeo čuvar“ održana je svečana sjednica Općinskog vijeća.

Nazočnima su se obratili predsjednik Općinskog vijeća Toni Škrabić i Općinski načelnik Stipe Ursić koji se osvrnuo na ostvarene projekte u proteklom periodu kao i one koji se planiraju započeti.

Na sjednici je dodijeljena općinska nagrada posebno priznanje Boćarskom klubu Brela za izuzetan doprinos promociji Općine Brela u sportskim natjecanjima i ulasku u Prvu hrvatsku božćarsku ligu. U ime boćarskog kluba Brela, nagradu  je primio predsjednik kluba Romano Ribičić.

Procesiju i Sv, misu u župnoj crkvi predvodio je bivši breljanski župnik don.Stjepan Lončar. Program obilježavanja nastavio se u večernjim satima ispred župne crkve  gdje je organizirana ribarska večer i koncert klape „Cambi“.

Skip to content