PLAN GOSPODARENJA OTPADOM OPĆINE BRELA za razdoblje 2018. – 2022. godine

Javna rasprava o Nacrtu plana gospodarenja otpadom  Općine Brela za razdoblje 2018.-2022. godine  započinje dana 18. siječnja 2018.  i trajati će zaključno do 19. veljače 2018. godine.

Građani, udruge i vlasnici nekretnina na području Općine Brela mogu dati očitovanja, mišljenja, prijedloge i primjedbe na prijedlog Plana pisanim putem na adresu Općine Brela, Trg žrtava domovinskog rata 1., 21322 Brela, osobno donijeti u pisarnicu Općine Brela ili ih napisati putem interneta na adresu: procelnik@opcina-brela.hr sve za vrijeme trajanja javne rasprave, a zaključno do 19. veljače 2018.

Prijedlozi i primjedbe koji nisu dostavljeni u roku ili nisu čitljivo napisani te koji ne sadrže ime i adresu podnositelja  neće se uzeti u obzir u pripremi izvješća o javnoj raspravi.

 

Skip to content