[vc_row][vc_column][vc_column_text]

U posljednje vrijeme, zbog nemilih ratnih događanja na području Ukrajine, konkaktira nas sve veći broj mještana zbog prihvata izbjeglica u njihove domove – što je za svaku pohvalu i na primjer svima. Stoga da bi olakšali cijelu proceduru, a i za sve ostale informacije vezane uz prijem, prihvat i smještaj izbjeglica iz Ukrajine doznačili smo broj i e-mail koji možete nazvati.
Kontakt telefon Stožera CZ Općine Brela: +385 91 725 77 24
e-mail Stožera CZ Općine Brela: cz.brela@gmail.com
Također kako imamo novu zgradu dječjeg vrtića sa velikim kapacitetima, uputili smo dopis relevantnim ministarstvima sa željom upisa ukrajinske djece koja su trenutačno u Brelima u naš vrtić, da im bar malo olakšamo ova mučna vremena u kojima se nalaze…Nadamo se da ćemo dobiti pozitivan odgovor.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ld_gallery images=”7683″][/vc_column][/vc_row]

Skip to content