Subota, 24. kolovoza 2019. 15:00 sati

Pronađen je kvar na vodovodnoj mreži u ulici Frankopanska u Brelima. Radi se o puknuću glavne vodovodne cijevi koja će u oštećenoj dionici biti zamijenjena novom. Na terenu su dežurne ekipe “Vodovoda” d.o.o.  iz dvije smjene. Voditeljica održavanja Katija Marče predvidjela je puštanje vode u sustav oko 17:00 sati te upozorila da se zbog mogućeg zamućenja vode prilikom puštanja u sustav do daljnjega voda ne konzumira za piće. Bez vode su od 3:00 sati do puštanja u sustav ostala kućanstva Frankopanske ulice i dijelom Hotel “Marina”. U akciji održavanja prometa i opskrbe kućanstava i gostiju sudjeluju komunalni redari  i Vatrogasci Općine Brela. Vatrogasne cisterne za opskrbu vodom  do daljnjeg su na raspolaganju gostima i građanima. Nalaze se ispred crkve Gospe od Karmela te istočno od restorana “Volat”. Kod hotela “Berulia” dostupan je hidrant.

 

Skip to content