Don Tomislav Čubelić župnik Katedrale Sv. Duje u Splitu povodom proslave Sv. Stjepana zaštitnika župe Brela predvodio je svečano misno slavlje. Slavlje je započelo procesijom oko breljanske župne crkve Sv. Stjepana, a zatim je nastavljeno Sv misom, na kojoj je uz don Tomislava i don Stjepana lLončara breljanskog župnika sudjelovalo desetak svećenika iz susjednih župa i šire. Breljanski župni zbor uz tradicionalne crkvene pjesme izveo je pjesmu Svetom Stjepanu a slavlje završio Hrvatskom himnom. Nakon mise uz gastronomsko osvježenje, organizirano je druženje vjernika ispred crkve.

Proslava Dana Općine i Sv. stjepana nastavljena je u večernjim satima u dvorištu župne crkve. Uz ribarsku večer održan je koncert klape „Rišpet“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content