








Svečano otvaranje gradilišta vrtića “Anđeo čuvar” Brela
Upravo je završilo polaganje kamena temeljca za izgradnju novog vrtića “Anđeo čuvar” u našim Brelima.
Čast nam je što su uz ostale goste današnju svečanost uveličali i ministrica Marija Vučković kao i dožupan SDŽ Ante Sosic.
Na gradilištu se već završavaju zemljani radovi te kroz sljedeći tjedan očekujemo početak betonskih radova i same konstrukcije.
Ukoliko nam vremenske prilike budu pogodne, cijeli vrtić bi trebao biti gotov do početka ljeta.
Hvala svim gostima i roditeljima koji su došli, a posebno hvala našoj dječici koja su svojom predstavom uljepšala današnju svečanost!


