U Brelima je od 29. kolovoza do 1. rujna održan sajam zdrave hrane i domaćih proizvoda „Domaće je najbolje“, sajam koji podupire razvoj i napredak malog i obiteljskog poduzetništva. Za vrijeme trajanja sajma domaći posjetitelji i gosti  su  mogli vidjeti, okusiti i kupiti samo kvalitetne domaće proizvode iz različitih krajeva Hrvatske.

Na sajmu su se posjetiteljima nudili domaći proizvodi poput suhomesnatih prerađevina, meda i mednih rakija, maslinova ulja, vina, ovčjih i kravljih sireva, kožne domaće galanterije, suvenira i tradicionalnih drvenih igračaka, proizvoda od voća i povrća, nakita, odjevnih i raznih drugih predmeta. Izlagači su mala obiteljska gospodarstva ili obrti iz raznih krajeva Lijepe naše. Osim „Poljičkog soparnika“ posjetitelji su na licu mjesta mogli vidjeti i okusiti tradicionalne načine pripreme hrane i  proizvodnju raznih rukotvorina.

[isotope_gallery id=”2892″]

Skip to content