Završen je malonogometni memorijalni turnir Renato Klarić – Renco , koji su po peti put organizirali Općina Brela, Turistička zajednica i Prijatelji, a  koji se je održavao na malonogometnom igralištu na Kričku u Brelima od 18. Do 22. travnja 2017. godine.

Na turniru su sudjelovale malonogometne ekipe: Prijatelji, MNK Brela, Glory gym, MNK Veliko Brdo,NK Jadran, MNK Torcida, Zadvarje, NK Urania, MNK king trade, Torcida Brela, MNK All in, Štakori, MNK Balatura i NK Zmaj.

Turnir je započeo 18. Travnja u 17:00 sati, a početak je obilježen polaganjem vijenca na grobu pok. Renca  na groblju kod crkve Sv. Stjepana u Brelima.

Pobjednik turnira je ekipa Prijatelji, drugo mjesto osvojili su Glory Gym, a treće Štakori. Trofej Fer-play je uručen DVD-u Brela. Najbolji strijelac je Joško Topić (6 golova).

Na turniru je prikupljeno 3820 kuna  u humanitarne svrhe koje su zajedno sa nogometnom loptom sa potpisima finalista uručene potrebitoj osobi.

Nagrade pobjednicima uručio je načelnik Općine Brela Stipe Ursić. 

[isotope_gallery id=”3437″]

Skip to content