OPĆINA BRELA

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

KOMUNALNO REDARSTVO

Brela, 23. siječnja 2017. 

O  B  A  V  I  J  E  S  T

Od 1. veljače 2017. komunalni redari Općine Brela, a na temelju odluke Općinskog vijeća od  20. prosinca 2016. godine, započinju sustavan pregled svih objekata koji su se sa oborinskim vodama spojili na kanalizacijsku mrežu.

Kako bi utvrdili tko je svoje oborinske vode spojio na kanalizacijsku mrežu komunalni redari će provjeriti sve objekte na području Općine Brela obilaskom na licu mjesta.

Molimo sve građane koji su u prekršaju, odnosno  koji su spojili svoju oborinsku vodu protupravno na kanalizacijsku mrežu, da se do 1. veljače 2017. jave na tel. 678301  ili na mob. 091 6353334  svakim radnim danom u vremenu od 8.00 – 15.00 sati i o tomu izvijeste komunalne redare i dogovore vrijeme koje im je potrebno za saniranje navedenog stanja  i time izbjegnu novčane sankcije i sankciju isključivanja iz kanalizacijske mreže.

Skip to content