Uoči Dana Općine 02. Kolovoza 2016. U općinskoj Vijećnici održana je svečana sjednica Općinskog Vijeća.  Uz vijećnike i goste na sjednici vijeća je sudjelovao zamjenik Župana Splitsko-dalmatinske županije Luka Brčić i zamjenik gradonačelnika grada Makarske Miro Družianić.

Načelnik Općine Brela Stipe Ursić dodijelio je godišnje Nagrade promotorima Hrvatskog sporta i Brela Eli Filipović i Ivanu Šodanu. Uz zahvalnice za ostvarene sportske rezultate, dodijeljene su im nagrade Općine Brela u iznosima od 3.000 kuna.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Zbog usporene dostave poziva HP službe mnogi uzvanici do dana održavanja sjednice nisu dobili pozive iako su im iz Općine Brela poslani poštom 8 dana ranije na što će Općina Brela protestno reagirati prema upravi HP-a.

Skip to content