Druženje na Badnju večer 24. prosinca koje su i ove godine organizirali Općina Brela i Turistička zajednica ispred školske dvorane na Kričku započelo je u 17:00 sati. Uz jaslice i Božićne pjesme breljanskog glazbenika Mira Radića organizirano je paljenje badnjaka , a breljansko-makarski tim kuhara Marijana Ivanac, Jadran Grančić, Hrvoje Bekavac i Ivan Ursić na čelu sa Goranom Staničićem uz fritule i kuhano crno vino podijelili su 200 porcija bakalara bianco i brodet.
Zahvaljujući prošlogodišnjem dobrom odazivu i ove godine se nastavila stara breljanska tradicija badnje večeri u kojoj se okupilo oko dvjestotinjak mještana Brela i susjednih mjesta.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA badnjavecer

Pozivnica na Badnju večer  2015!

Skip to content