Skip links

Božićni koncert na blagdan Sv. Stjepana

U breljanskoj župnoj crkvi 26. Prosinca proslavljren je blagdan Sv. Stjepana. Na svečanoj sv. Misi koju je predvodio don Vinko Sanader župnik Sv. Lovre iz Trogira sudjelovao je pater Josip Sremić i breljanski župnik don Stjepan Lončar, a gostovao je i katedralni župni zbor istoimene župe pod ravnanjem maestra Vinka Buble. Nakon Sv. Mise nastupom gostujućeg zbora Sv. Lovre održan je tradicionalni božićni koncert kojeg su vjernici u prepunoj crkvi pratili sa oduševljenjem i nagrađivali dugim aplauzima.
Na svetoj misi sudjelovao je Ante Stipčić gradonačelnik grada Trogira i Stipe Ursić načelnik Općine Brela.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  1. Svaka čast Štefu stvarno se potrudio. Samo šta Brejani to ne znaju cijenit.

Comments are closed.

Ova stranica koristi kolačiće radi unaprijeđenja korisničkog iskustva.
Skip to content