U tijeku je prva faza radova uređenja dijela šetnice uz more ukupne dužine oko 300 metara počevši od bazena hotela „Soline“ završno do plažnog objekta ispred hotela „Maestral“ u Brelima. Na postojeću betonsku podlogu postavljaju se kameni ivičnjaci između kojih se slaže opločna betonska kocka proizvođača Semmelrock. Radovi će biti završeni do kraja ožujka kada u Hotele dolaze prvi gosti. Izvođač radova  je “Proactiv” d.o.o. Solin. Druga faza, sa nastavkom radova na uređenju šetnice do restorana „Punta Rata“ dužine 360 metara biti će nastavljena iza turističke sezone. Ukupna vrijednost investicije je 3 000 000,00 kuna koju financiraju „Hoteli Brela“. Ova investicija u uređenje šetnice veliki je doprinos podizanju kategorije mjesta i potvrda novog razdoblja dobre suradnje sa Općinom Brela.

[isotope_gallery id=”2337″]

Skip to content