Na osnovu plana infrastrukturne izgradnje, u općini Brela je 21.veljače započeta izgradnja kanalizacijskog kolektora u ulici Put luke. Radove izvode djelatnici firme „Lasić company“ iz Imotskog koji su izabrani na javnom natječaju provedenom od strane „Vodovod“ d.o.o. Makarska koji je i nositelj projekta. Predviđeni završetak radova je do 01. ožujka 2016.g “Ovo nam je definitivno jedan od prioritetnijih projekata jer mještani tog djela općine čekaju spajanje na kanalizacijsku mrežu i više od 30 godina. Na dionici radova uz pomoć HEP-a Makarska ukopati će se strujni kablovi uz cestu, promijeniti ćemo javnu rasvjetu te će se cijela dionica u konačnici asfaltirati. Najavio bih da je također da je od strane Vodovoda Makarska u tijeku izrada projekta i dokumentacije kanalizacijskog sustava za predio Kričak” kazao je načelnik Općine Stipe Ursić.

 

 

Skip to content